Dioplast Smūginės varstomos durys iš kietos plastmasės

DIOPLAST smūginės pramoninės durys įrengiamos aukšto lygio parduotuvių, prekybos centrų durų angose ten, kur reikalingos patikimos ir gerai estetiškai atrodančios durys.

Jos skirtos prekybos salei ir pagalbinėms patalpoms atskirti ten, kur aktyviai juda darbuotojai ir į prekybos salę gabenamos prekės. Gali būti įrengiamos ir specialiose gamybinėse patalpose (pvz., prekybos centrų mėsos apdorojimo ir kulinarijos cechuose).

Jos puikiai pasiteisino mėsos ir žuvies perdirbimo įmonių gamybiniuose cechuose ten, kur būtina laikytis griežtų higienos taisyklių bei atskirti patalpas pagal technologinius reikalavimus arba dėl temperatūrų skirtumo, o taip pat vidaus specialių patalpų angose ten, kur dažnai vaikšto darbuotojai. Taip pat tinka kitoms maisto įmonėms, klinikoms ir ligoninėms.

Pro tokias duris laisvai gali judėti žmonės ir transporto priemonės, nes durų varčios staktoje įtaisytos ant specialių spyruoklinių mechanizmų, leidžiančių jas lengvai varstyti į abi puses ir grąžinti į neutralią padėtį.

DPL-V_Vert_spyr_1 DPL-V_Vert_spyr_2 Padas_DPL-V_3
FRID_DPL-D_tams_4 FRID_DPL-D_Sves_5 DPL_plast_spyr_6

Konstrukcijos patikimumą ir ilgaamžiškumą užtikrina smūgiams ir dėvėjimuisi atspari 15mm storio plastmasinė medžiaga (HDPE), iš kurios gaminamos durų varčios, bei patikimi spyruokliniai mechanizmai.

Galima naudoti metalinius (galvanizuotus arba nerūdijančius) arba plastmasinius spyruoklinius mechanizmus, kurie laiko varčią atidarytą.

Spyruoklinių mechanizmų pusėje ant varčios įtaisomas plastmasinis sustorėjimas, suteikiantis varčiai išilginio tvirtumo. (Mažose duryse, supaprastintu atveju, sustorėjimas nenaudojamas.)

Tarpas tarp durų varčių (apie 100mm) sandarinamas juostine 4mm storio PVC medžiaga, kad būtų saugiau.

Kontakto su durų varčia vietose plastmasė nuo smūgių apsaugoma tokios pat medžiagos juostelėmis, kurias galima keisti ir įtaisyti bet kokiame aukštyje nuo grindų.

Durų languose įtaisomi smūgiams atsparūs organiniai stiklai, kuriuos galima padengti spalvine plėvele. Stiklai varčiose įtaisyti be jokių specialių rėmų.

Sandarumas užtikrinamas specialiais PVC tarpikliais.

Metalinis durų rėmas gali būti atskiras arba sujungtas su durų angos rėmu. Šiam tikslui naudojamas 1.5mm nerūdijantis arba polimeriniais dažais dažytas plienas. Didžiausias durų dydis toks: plotis – 2400mm, aukštis – 2800mm.

Charakteristikos

Maks. plotis
2400mm
Maks. aukštis
2800mm
Medžiaga
HDPE kietas plastikas
Integruoti PETG langai
Tryjų rušių spiruokliniai mechanizmai
Plieninė stakta: dažyta, ar iš nerūdijančio plieno